- Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy | Mapa Serwisu | Chat | Kontakt | Deutsch version English version
► Nawigacja ◄

Strona Główna

Historia Szkoły

O Szkole

Nasz Patron

Aktualności

Zastępstwa

Nasze Osiągnięcia

Nauczyciele

Dla Kandydatów

Dla Uczniów

Dla Maturzystów

Absolwenci

Biblioteka

Internat

Psycholog i pedagog

SK "Caritas"

Obóz Językowy

SKKT-PTTK

Dokumenty

Serwis Katolicki

LAI (CISCO)

Linkownia

Kontakt
► Projekt ◄

SZKOŁA RÓWNYCH
SZANS

 
Witryna projektu

► Statystyka ◄

Licznik tekstowy z obsługš cookies

Liczba odwiedzin:
Osób Online: 1

54.167.44.32

 

 


Rok szkolny imię i nazwisko rodzaj olimpiady, konkursu imię i nazwisko opiekuna
2007/8

 Arnold Kowalski - 3g

  • Uzyskanie tytułu finalisty XXXIV Olimpiady Historycznej

  • Uzyskanie tytułu finalisty XV Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Udział w zawodach III stopnia XLIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • IV miejsce w zawodach I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

  • Uzyskanie tytułu finalisty Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Akademię Humanistyczną w Pułtusku

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny 2008 w kategorii student 2”

  • I miejsce w IV Siedleckim Turnieju Wiedzy Matematycznej

Anita Woźnica

 

 

 

Mieczysław Szysz

 

Piotr Rymuza - 3d

  • Uzyskanie tytułu finalisty XV Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Udział w zawodach II stopnia XXXIV Olimpiady Historycznej

  • II miejsce w Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe organizowanej przez Franciszkańskie Duszpasterstwo Młodzieży w Siedlcach

  • IV miejsce w finale diecezjalnym XVIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Anita Woźnica

Ks. Mirosław Sidoruk

 

Aleksandra Wierzchowska - 2c

  • Uzyskanie tytułu finalisty XXXIV Olimpiady Historycznej

Sylwester Jasinski
 

Konrad Oleszczuk-2h

  • Udział w zawodach II stopnia XXXIV  Olimpiady Historycznej

  • Udział w zawodach centralnych XII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński

  • 2 miejsce w kategorii prac pisemnych za pracę pt. „Unia Europejska” wobec świata. Pro Memoria” w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Sylwester Jasinski
       
2006/7

Magdalena Mroczek 3b

  • Uzyskanie tytuły laureata XXXVI Olimpiady Biologicznej.

  • Otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

Renata Soczkiewicz
  Artur Wodzyński 3a
  • Uzyskanie tytułu finalisty XXXIII Olimpiady Historycznej.

  • II miejsce w etapie rejonowym i udział w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864

M. Górzny
  Arnold Kowalski 2g
  • Uzyskanie tytułu finalisty XIV Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Udział w zawodach centralnych V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2007”

  • Udział w finale I Międzyszkolnego konkursu wiedzy o polszczyźnie „Sprawy w mowie ojczystej”

Anita Woźnica

Mieczysław Szysz

  Piotr Rymuza
2d
  • Uzyskanie tytułu finalisty XIV Olimpiady wiedzy o Prawach Człowieka

  • Udział w zawodach II stopnia V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

  • Udział w zawodach II stopnia XLVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Udział w zawodach II stopnia XXXIII Olimpiady Historycznej

  • Udział w finale diecezjalnym XVII Olimpiady Teologii Katolickiej

  • Udział w etapie diecezjalnym XI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

 

Anita Woźnica

Ks Mirosław Sidoruk

  Monika Marczuk 3e
  • Udział w zawodach centralnych XIX Olimpiady Filozoficznej

Ewa Matysiak

Janusz Karasek

  Joanna Dobrzańska 1f
  • Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki

Dariusz Różański
  Aleksandra Wierzchowska
1c
  • Udział w zawodach II stopnia XXXIII  Olimpiady Historycznej

  • Udział w zawodach II stopnia XIV Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Udział w III etapie II konkursu Wiedzy o Świecie Antycznym 2006 organizowanego przez Uniwersytet w Białymstoku

Sylwester Jasiński
  Katarzyna Chołost 3d
  • Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Języka Francuskiego

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2007”

  • Wyróżnienie w III Siedleckim Turnieju Wiedzy Matematycznej

Anna Zakrzewska
Teresa Nasiłowska
  Paweł Steć 1g
  • Udział w zawodach II stopnia V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Sylwester Jasiński
       
2006/7 Paweł Zienkiewicz 3d

II wicemistrz Polski w kategorii „S” XI Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce organizowanych przez Ligę Ochrony Kraju

Jan Chróścicki
2005/6 Marek Sęktas 3d
  • Uzyskanie tytułu finalisty LV Olimpiady Fizycznej

  • Zdobycie tytułu laureata XII Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Kuratorium Oświaty w Warszawie

  • I miejsce w II etapie XXXII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej

  • Wyróżniający wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

  • Wyróżniający wynik w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2006”

Celina Panasiuk


Mieczysław Szysz

  Gabriela Ewa Olszewska 3b
  • Uzyskanie tytułu finalisty XXXV Olimpiady Biologicznej

  • Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Historycznej

  • Udział w zawodach II stopnia XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Renata Soczkiewicz
  Weronika Jabłońska

 Uzyskanie tytułu finalisty XXX Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki

Dariusz Różański
  Piotr Rymuza
  • Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady historycznej

  • Udział w finale ogólnopolskim X Konkursu Wiedzy Biblijnej

Anita Woźnica
ks. Mirosław Sidoruk
  Arnold Kowalski 1g
  • Bardzo dobry wynik (najlepszy w regionie, 11 w kraju) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

  • Udział w zawodach II stopnia XLVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

  • Udział w II etapie IV regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanym przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Mieczysław Szysz

Anita Woźnica

Aneta Sadłowska
  Magdalena Mroczek
  • Udział w zawodach II stopnia XXXV Olimpiady Biologicznej

  • Udział w etapie wojewódzkim XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

  • Udział w finale I Ogólnopolskiego Konkursu „Młodzi przeciw patologiom społecznym” organizowanego przez Pedagogium Wyższą Szkołę Pedagogiki i Resuscytacji Warszawie

  • I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w drużynowych Mistrzostwach w Szachach o puchar Prezydenta Miasta Siedlce

  • Udział w II etapie IV Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Renata Soczkiewicz
  Arkadiusz Stopczyński
  • Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Historycznej

  • Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Języka Angielskiego

  • Udział w III etapie Internetowego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Sylwester Jasiński
Anna Talewska
Mieczysław Szysz
  Anna Kamińska
  • Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Historycznej

  • Udział w zawodach II stopnia XIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Anita Woźnica
  Anna Zając
  • Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Historycznej

  • II miejsce w kategorii recytatorskiej XV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary” organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

  • II miejsce w III Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Słowo – Dar i Tajemnica” organizowanego przez centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Jadwiga Smętek
  Joanna Głuchowska
  • Udział  w zawodach II stopnia XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

  • I miejsce w III Konkursie recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły Jana Pawła II „Słowo – Dar i Tajemnica” organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

  • II miejsce w XV Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję „Zaduszki” organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki

  • Wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary” organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Danuta Ułasiuk
  Joanna Gąsiorowska
  • Udział w zawodach II stopnia XXXV Olimpiady Biologicznej

  • III miejsce w etapie rejonowym XIV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

Renata Soczkiewicz
  Joanna Krasuska
  • Udział w zawodach II stopnia XXXV Olimpiady Biologicznej

  • Udział w II etapie II Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Renata Soczkiewicz
  Tomasz Wysocki
  • Bardzo dobry wynik (II w regionie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

  • Udział w finale II Siedleckiego Turnieju Wiedzy Matematycznej organizowanego przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach

  • Udział w X Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce organizowanych przez Ligę Obrony Kraju

  • Wyróżniający wynik (IV w kraju w klasach I) w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2006”

Adam Owczarczyk

Jan Chróścicki

Celina Panasiuk
  Katarzyna Chołost
  • Udział w zawodach II stopnia XXIX Olimpiady Języka Francuskiego

  • Wyróżniający wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

  • II miejsce w finale II Siedleckiego Turnieju Wiedzy Matematycznej organizowanego przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach

Anna Zakrzewska

Teresa Nasiłowska
 
  Aleksandra Żurek
  • Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Historycznej

  • Udział w finale diecezjalnym XVI Olimpiady Teologii Katolickiej

  • I miejsce w Konkursie Literackim „Słowa Jana Pawła II, które noszę w sercu” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Siedlcach z okazji V Dnia Papieskiego

 
  Michał Andrzejewski
  • Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady geograficznej i XV Olimpiady Nautologicznej

  • III Miejsce w I Wiosennych Zawodach Szkolnych Kół LOK o Puchar Starosty Siedleckiego

Danuta Jędrychowska
Jan Sokołowski
  Wojciech Ługowski
Ewa Kondracka
Marcin Pucyk
Marta Buczek
Łukasz Nasiłowski
Damian Lewandowski
Magdalena Szulborska
Michał Sopiel
Marlena Rzążewska

 Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Historycznej

Anita Woźnica

Sylwester Jasiński

Marcin Górzny

Robert Garwoliński

 

  Karol Mazurek
Maciej Piwko
Paulina Urban

Udział w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Geograficznej i XV Olimpiady Nautologicznej

Marta Lipińska
Danuta Jędrychowska
  Katarzna Borus
Anna Prochenka
Magdalena Kucharczyk
Justyna Jodłowska
Magdalena Zalewska
Katarzyna Skolimowska
Paweł Świć
Radosław Owczarski
Anna Dzienio
Katarzyna Czerko
Joanna Pietraszuk
Monika Złoch
Agnieszka Kołodyńska

Udział w zawodach II stopnia XXXV Olimpiady Biologicznej

Renata Soczkiewicz
  Anna Kamecka

Udział w zawodach II stopnia XXIX Olimpiady Języka Francuskiego

Anna Zakrzewska
  Agnieszka Borkowska
  • Udział w zawodach II stopnia XIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Ewa Raubo
  Paweł Kamiński
Karol Szulborski

Udział w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 
  Monika Marczuk
Izabela Gromek

Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

 
  Przemysław Konstańczuk

Udział w II etapie XXXII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej

Celina Panasiuk
  Izabela Biardzka
Łukasz Pastor

Udział w finale diecezjalnym XVI Olimpiady Teologii Katolickiej

Ks. Artur Domański
  Hubert Tchórzewski

Udział w etapie wojewódzkim II edycji Konkursu Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim „Niemcy – bez tajemnic”



 
  Rafał Mroczek
Hubert Tchórzewski
Bartosz Sałaciński
Paulina Hackiewicz
Agata Kowalczyk

Bartosz Furman

Wyróżniający wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Adam Owczarczyk
  Bartosz Furman

Wyróżniający wynik w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2006”

Celina Panasiuk
  Artur Wodzyński
Kr
zysztof Osiak

Udział w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683 od Obartyna do Wiednia” organizowanego przez KO w Warszawie delegatura w Siedlcach

Anita Woźnica
Marcin Górzny
  Michał Kaliński

I miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683 od Obartyna do Wiednia” organizowanego przez KO w Warszawie delegatura w Siedlcach

Anita Woźnica
Marcin Górzny
  Katarzyna Szupiluk
Urszula Nasiłowska

Udział w finale Ogólnopolskim X Konkursu Wiedzy Biblijnej

ks. Mirosław Sidoruk
  Aneta Chraniuk

Laureatka Konkursu „Moja rodzina na zakrętach historii” organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Historii Mówionej z siedzibą w Polskim Radiu Lublin

Sylwester Jasiński
  Krzysztof Sadowski

Udział w finale II Siedleckiego Turnieju Matematycznego organizowanego przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach

Adam Owczarczyk
  Paweł Zienkiewicz

II wicemistrz Polski w kategorii „S” X Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce organizowanych przez Ligę Ochrony Kraju

Jan Chróścicki
  Maciej Dudek

Wyróżnienie w Konkursie „Szkoła w sieci” edycja 2005/2006 organizowanym przez KO w Warszawie Delegatura w Siedlcach

Jan Chróścicki
  Adriana Turska

III miejsce w grupie najstarszej eliminacji wojewódzkich XXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom”

Radosław Małko
  Marta Rzążewska
  • III miejsce w województwie mazowieckim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”

  • Główna nagroda w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Patron szkoły”

Ewa Raubo
  Kinga Rowicka

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Ewa Raubo
  Kamil Joński
Daniel Mańkowski
Paulina Wysokińska
Łukasz Adamczyk

Udział w II etapie IV Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Aneta Sadłowska
Teresa Patoleta
  Mateusz Gajda
Hubert Roman
Rafał Borkowski

I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Drużynowych Mistrzostw w Szachach o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce

 
  Bartosz Barej

Udział w konkursie na mini komiks organizowany przez Ambasadę Francji w Polsce

Anna Zakrzewska
  Konrad Nestoruk
Adam Jędrychowski
Sebastian Marchel
Rafał Marczuk
Kamil Gryczan
Michał Chorko
Piotr Kąkal
Emilia Jasińska
Ewelina Wierzbicka

 III miejsce w I Wiosennych Zawodach Szkolnych Kół LOK o Puchar Starosty Siedleckiego

Jan Sokołowski
  Katarzyna Waszczuk
Daria Zdunek

Główna nagroda w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Patron Szkoły”

Ewa Raubo
  Katarzyna Perycz
Katarzyna Skowron
Aldona Lipnicka
Marta Cepek
Magdalena Solczak
Agnieszka Stosio

Justyna Stefaniuk

Ewa Stasiuk
Beata Żórawska
Paula Grzegrzółka
Justyna Bastigkeit
Paulina Czerepińska
Małgorzata Lewicka
Paulina Chacińska

Udział w Międzypowiatowej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce

Arkadiusz Misiak
  Kinga Jastrzębska

II wyróżnienie indywidualne w Ogólnopolskim Konkursie Historia Bliska

Sylwester Jasiński
  Katarzyna Mydlak

I miejsce w kategorii dziewcząt w Indywidualnych Mistrzostwach Strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce

Jan Sokołowski
  Agnieszka Waszczuk
Katarzyna Waszczuk
Katarzyna Szupiluk
Agnieszka Filipek
Marta Wasiluk
Olga Przywózka
Wioletta Stolarczyk
Julia Rzążewska

Udział w konkursie dotyczącym malarskiej twórczości El Greco (1541 – 1614) organizowanych przez Muzeum Diecezjalne w Siedlcach

Ewa Raubo
  Martyna Dzierżanowska
Magdalena Purzycka
Piotr Gadomski

Bardzo dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „Fox”

Wioletta Krzyżanowska
1989/90 Krzysztof Skwierczyński

I miejsce w olimpiadzie historycznej na szczeblu centralnym

Janina Kamińska
1990/91 Paweł Szerszeń

finalista Olimpiady Języka Rosyjskiego na szczeblu centralnym

Anna Jastrzębska
1991/92 Marek Chruściel

finalista Olimpiady Języka Rosyjskiego na szczeblu centralnym

Anna Jastrzębska
1992/93 Elżbieta Wawryniuk

laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego na szczeblu centralnym

Anna Jastrzębska
  Karol Troć
Edyta Mielniczuk
Monika Nurzyńska

finaliści Olimpiady Języka Rosyjskiego na szczeblu centralnym

Anna Jastrzębska
  Monika Muszyńska

finalistka etapu centralnego olimpiady matematycznej

Mieczysław Szysz
1993/94 Beata Zalewska

IV miejsce w Ogólnokrajowej Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka

Sylwester Jasiński
Anita Woźnica
  Małgorzata Popek

VII miejsce w Olimpiadzie Artystycznej na szczeblu centralnym

Dariusz Różański
  Monika Zalewska

wyróżnienie na szczeblu centralnym Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Dużo nas na świecie"

Jadwiga Mazur
Mieczysław Zalewski
  Małgorzata Duk

I miejsce w kategorii solistów Warszawskiego Okręgu Wojskowego w Olsztynie. Udział w ogólnopolskim festiwalu w Kołobrzegu.

Wojciech Ciekot
1994/95 Bartosz Dybowski

Brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Pekinie

Barbara Kwiatkowska
  Bartosz Dybowski

finalista Olimpiady Biologicznej na szczeblu centralnym

Renata Soczkiewicz
  Cezary Żółkowski

finalista Olimpiady fizycznej na szczeblu centralnym

Celina Panasiuk
  Renata Chyłek

Srebrny Medal na Międzynarodowej Olimpiadzie języka Rosyjskiego w Moskwie

Anna Jastrzębska
  Małgorzata Popek

wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Artystycznej

Dariusz Różański
  Agnieszka Oprządek

wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Artystycznej

Dariusz Różański
  Andrzej Kikowski

stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

 
  Bartłomiej Czech

finalista krajowego etapu Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

Teresa Nasiłowska
  Monika Zalewska

Laureatka Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorkiej Klubu Zapalonej Swiecy

Irena Gręziak
Halina Tunkiewicz
  Hubert Niewiadomski

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

 
  Jarosław Stelingowski
Arkadiusz Węgłowski
Maciej Cieciera
Kamil Jarzynowski

I i II miejsce (startowały dwie drużyny) w Ogólnopolskich Zawodach Komputeropwych Młodzieży Szkolnej

Jan Chróścicki
Kazimierz Kość
Wojciech Ziółkowski
  Justyna Andrzejczuk

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Poezja i proza na wschód od Bugu"

Anna Jastrzębska
1995/96
Michał Kuliński

VI miejsce Laureat Olimpiady Historycznej

Janina Kamińska
  Jarosław Bączek

Finalista Olimpiady Historycznej

Janina Kamińska
  Arkadiusz Węgłowski
Maciej Cieciera
Kamil Jarzynowski
Leszek Matok

I i IV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych

Jan Chróścicki
Wojciech Ziółkowski
  Hubert Niewiadomski

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

 
  Joanna Kożuchowska

Finalistka Ogólnopolskiego Konkusu recytatorskiego "Poezja i proza na wschód od Bugu"

Anna Jastrzębska
1996/97 Leszek Matok

II miejsce indywidualnie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych

Jan Chróścicki
  Leszek Matok
Kamil Jarzynowski

III miejsce drużynowo w Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych

Jan Chróścicki
  Marek Przychodzeń

Finalista Zawodów II stopnia IX Olimpiady Filozoficznej

Janina Kamińska
  Katarzyna Foryś III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Prymus'96" Wychowawca Janina Kamińska
  Hubert Niewiadomski Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Krystyna Urban
 1997/98 Cezary Pietrasik Finalista Zawodów III stopnia XXIX Olimpiady Historycznej Janina Kamińska
  Hubert Niewiadomski

Laureat  XLVII Olimpiady Fizycznej
 

Krystyna Urban
  Hubert Niewiadomski

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

 
  Hubert Niewiadomski

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
 

 
 

Piotr Niewiński

Finalista XLVII Olimpiady Fizycznej

 
  Tomasz Zwoliński I miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego oraz walka o niepodległość i granice Rzeczypospolitej w latach 1904-1922" Janina Kamińska
  Magdalena Kikowska Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci (w dziedzinie poezji)  
  Paweł Konieczny II miejsce indywidualnie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej Janina Sokół
  Michał Tafil IV miejsce indywidualnie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej  
 

Kamil Jarzynowski,
Leszek Matok

II miejsce zespołowo w grupie "S" w Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej Jan Chróścicki
  Monika Pasztor II miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju Debat Szkolnych Sylwester Jasiński
  Anna Marczak Wyróżnienie w Zawodach II stopnia XXIX Olimpiady Języka Rosyjskiego Anna Jastrzębska
 1998/99 Tomasz Zwoliński

Laureat XL Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym,
Finalista XXV Olimpiady Historycznej

Janina Kamińska
  Kamila Woźnica Laureat XXV Olimpiady Historycznej Janina Kamińska
  Michał Tafil II miejsce indywidualnie i zespołowo w IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej Janina Sokół
  Michał Rudnicki II miejsce zespołowo w IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej Ireneusz Chromiński
 

Katarzyna Czarnocka
Anna Denysiuk
Anna Gębal

III miejsce zespołowo w Regionalnym Konkursie Debat Szkolnych Siedlce'98 Sylwester Jasiński
  Anna Lipińska III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury dla uczniów szkół średnich organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach Jadwiga Smętek
  Magdalena Rymuza III miejsce w Wielkim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II ks. Jacek Jagodziński
  Cezary Pietrasik Laureat Wojewódzkiego Konkursu "Prymus'98"  
  Karol Niewiadomski Stypendium Prezesa Rady Ministrow  
  Magdalena Kikowska Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci (w dziedzinie poezji)  
 1999/2000 Magdalena Łukawska Laureat XXXI Olimpiady Języka Rosyjskiego Anna Jastrzębska
  Monika Mikus Laureat XXXI Olimpiady Języka Rosyjskiego Ewa Chróścicka
  Anna Lipińska Finalista XXXI Olimpiady Języka Rosyjskiego Anna Jastrzębska
  Tobiasz Jankowski Finalista XXXI Olimpiady Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak
  Natalia Skums Finalista XXXI Olimpiady Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak
  Monika Jaszczuk Finalista VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka Sylwester Jasiński
  Olga Zielińska Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXVI Olimpiady Historycznej Janina Kamińska
  Marta Grzybowska Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXIX Olimpiady biologicznej Renata Soczkiewicz
  Marta Zawilska Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXIII Olimpiady Języka Niemieckiego Ewa Muszyńska
  Jarosław Gadomski Wyróżnienie w XV Konkursie Chemicznym organizowanym przez Politechnikę Warszawską Barbara Kwiatkowska
  Magdalena Pucyk II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "Odpowiedzialność za państwo" Janina Kamińska
 

Artur Karpiński

Mariusz Pieniak

III miejsce drużynowo w grupie "S" V Ogólnopolskich Mistrzostw Komputerowych Młodzieży Szkolnej

Ireneusz Chromiński
Wojciech Ziókowski

  Marek Żylak Udział w zawodach II stopnia Olimpiady Informatycznej Jan Chróścicki
 

Anna Denysiuk
Katarzyna Czarnocka
Katarzyna Nowak

III miejsce drużynowo II Regionalnego Konkursu Debat Szkolnych Sylwester Jasiński
  Iwona Dolecka II miejsce w finale Regionalnego Konkursu "Prymus'99"  
  Magdalena Kikowska

Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci (w dziedzinie poezji)
Wyróżnienie w centralnym etapie Konkursu Katyńskiego

 
  Drużyna chłopców I miejsce w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce koszykowej chłopców "Siedlecka Liga NBA" Piotr Szyszkowski
  Drużyna dziewcząt II miejsce w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce koszykowej dziewcząt "Siedlecka Liga NBA" Arkadiusz Misiak
  Marcin Mroczek I miejsce indywidualnie w gimnastyce chłopców Mistrzostw Rejonu Siedleckiego  
  Drużyna dziewcząt IV miejsce w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce siatkowej dziewcząt Arkadiusz Misiak
  Drużyna dziewcząt III miejsce w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce ręcznej dziewcząt Arkadiusz Misiak
  Drużyna chłopców VI miejsce w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce ręcznej chłopców Arkadiusz Misiak
2000/2001 Skums Natalia Laureatka XXXII Olimpiady Języka Rosyjskiego i Srebrny medal w X Międzynarodowej Olimpiady Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak

Anna Jastrzębska

  Żylak Marek Brązowy medal na Międzynarodowej Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej Jan Chróścicki
  Żylak Marek Finalista VIII Olimpiady Informatycznej Jan Chróścicki
  Żylak Marek Finalista   Olimpiady Fizycznej Krystyna Urban
  Żylak Marek Wyróżnienie w zawodach II stopnia LII Olimpiady Matematycznej Adam Owczarczyk
  Chruściel Anna Finalista  XXVII Olimpiady Historycznej Anita Woźnica
  Radzikowska Katarzyna Finalista  VIII Wiedzy o Prawach Człowieka Sylwester Jasiński
  Bieńkowska Izabela Finalista  XXXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Anna Kublik
  Bieńkowska Izabela Udział w zawodach II stopnia XIX Olimpiady Języka Łacińskiego Krystyna Szymańska
  Mielańczuk Piotr Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak

Anna Jastrzębska

  Mielańczuk Piotr Udział w etapie powiatowym VII edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Mazowsza Janina Kamińska
  Jankowski Tobiasz Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXXII Olimpiady Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak

Anna Jastrzębska

  Aksiuto Kamil Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXVII Olimpiady Historycznej Janina Kamińska
  Kożuchowski Maciej Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXVII Olimpiady Historycznej Anita Woźnica
  Zawilska Marta Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXIV Olimpiady Języka Niemieckiego Ewa Muszyńska
  Sobiech Karol Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXV Olimpiady Języka Angielskiego Anna Szyszka
  Jaszczuk Anna Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXVII Olimpiady Geograficznej Danuta Jędrychowska
  Guzik Karolina Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXV Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki Dariusz Różański
  Mikus Monika Złoty medal w X Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak

Anna Jastrzębska

  Grzybowska Marta Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXX olimpiady Biologicznej Renata Soczkiewicz
  Grzybowska Marta Udział w zawodach II stopnia XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Renata Soczkiewicz
  Grzybowska Marta Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2000/2001 Renata Soczkiewicz
  Karpiński Artur Udział w zawodach II stopnia VIII Olimpiady Informatycznej Ireneusz Chromiński
  Karpiński Artur Udział w zawodach II stopnia VIII Olimpiady Chemicznej Barbara Kwiatkowska
  Grzybowski Marcin 

Zapałowski Paweł

III miejsce drużynowo w grupie szkół średnich VI Mistrzostw Komputerowych Młodzieży Szkolnej – Przeworsk 2001 organizowanych przez Ligę Obrony Kraju Jan Chróścicki
2002/2003 Kamil Aksiuto Laureat XXIX Olimpiady Historycznej Janina Kamińska
  Natalia Różańska Laureat XXVII Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki. Dariusz Różański
  Piotr Leoniak Finalista XXXIV Olimpiady Języka Rosyjskiego. Elżbieta Krzak
  Piotr Leoniak Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXVII Olimpiady Języka Angielskiego. Jolanta Król
  Martyna Drygiel Finalista XXXII Olimpiady Biologicznej Renata Soczkiewicz
  Alicja Soćko Finalista XV Olimpiady Filozoficznej Ewa Matysiak
  Marta Szańkowska Uzyskanie dyplomu stypendysty Prezesa Rady Ministrów.
Finalista Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Mazowieckie Kuratorium Oświaty
Celina Panasiuk
  Konrad Konstańczuk Finalista I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanistyczną w Pułtusku.
Finalista VII edycji olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Szczecińskiego.
I miejsce w Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej Szkolnych Klubów Europejskich organizowanego przez Krajowy Zarząd Organizacyjny Olimpiady Młodych Producentów Rolnych i Kuratorium Oświaty w Warszawie.

 

Anita Woźnica
  Marcin Grzybowski Finalista Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Mazowieckie Kuratorium Oświaty Celina Panasiuk
  Piotr Górski Finalista Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej i Mazowieckie Kuratorium Oświaty Celina Panasiuk
  Andrzej Kamiński Finalista I Ogólnopolskiego Konkursu o Republice Federalnej Niemiec organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanistyczną w Pułtusku. Anita Woźnica
  Emilia Boruc Wyróżnienie w etapie rejonowym III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Irena Gręziak
2003/2004 Majdański Michał Finalista VIII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Szczecińskiego
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku
Anita Woźnica
  Majdański Michał II miejsce w eliminacjach centralnych International Competition on the European Union Pultusk School of Humanities. Jolanta Król
  Majdański Michał Laureat konkursu Know America organizowanego przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie I Fundację Wspomagania Wsi. Jolanta Król
  Majdański Michał Zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu towarzyszącego projektowi DiaNE – Dialog z Nową Europą na najlepszą wypowiedź dziennikarską nt. „Czy Uniia Europejska potrzebuje Konstytucji Anita Woźnica
  Stopczyński Arkadiusz Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2004” Celina Panasiuk
  Rzążewski Paweł Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2004” Celina Panasiuk
  Kamińska Anna Finalista zawodów centralnych II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec Anita Woźnica
  Gadomski Przemysław Wybór na „Wspaniałego” Miasta Siedlce w X edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” Teresa Nasiłowska
  Różańska Natalia Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2002/2003  
  Jaszczuk Małgorzata Stypendium Prezesa Rady Ministrów  
  Jaszczuk Małgorzata II miejsce w VII Konkursie Piosenki Angielskiej SING’N’SAY IT IN ENGLISH’ 2003  
  Zając Anna I miejsce w XIII Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję „Zaduszki” organizaowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach Edyta Litewnicka-Żuk
  Głuchowska Joanna II miejsce w Konkursie Recytatorski Poezji i prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Słowo – Dar i Tajemnica” organizowanym Przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
III miejsce w XIII Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję „Zaduszki” organizaowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
Danuta Ułasiuk
  Markiewicz Ewelina II miejsce w I Konkursie Recytatorskim Poezji Rosyjskiej organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia nauczycieli w Siedlcach Elżbieta Krzak
  Gromada Anna
Soćko Alicja
Miszkiewicz Krzysztof
Finaliści XVI Olimpiady Filozoficznej Aneta Szostek
  Waszczuk Michał
Strojek Jakub
Mularzuk Łukasz
Smoliński Emi
Kacprzyk Cezazy
Skolimowski Tomasz
Bareja Kamil
Kniżewski Mateusz
Wróbel Grzegorz
Prekurat Grzegorz
Sobieszek Jacek
Dmowski Piotr
II miejsce drużynowo  w III Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Prusa w Koszykówce chłopców organizowanym przez Zespół Szkoł im. Bolesława Prusa w Częstochowie Piotr Szyszkowski
  Cepek Marta
Stosio Agnieszka
Lipnicka Aldona
Solczak Magdalena
Perycz Katarzyna
Stasiuk Ewa
Żurawska Beata
Bastikejt Justyna
Grzegrzółka Paula
I miejsce w Licealiadzie Szkół Średnich w koszykówce dziewcząt

 

III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorek w koszykówce

Arkadiusz
Misiak

Arkadiusz Mazurkiewicz

  Zawadzki Kamil I miejsce  w Ogólnopolskim Turnieju  Bezpieczeństwa Motoryzacyjnego Jan Sokołowski
  Adam Wujek I Wicemistrz Polski w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach  Młodzieży Szkolnej w Informatyce
Skierniewice 2003
Jan Chróścicki
  Adam Wujek z 1LO
Bartosz Zapałowski z 2LO
Mistrz Polski  w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach  Młodzieży Szkolnej w Informatyce
Zespół okręgu mazowieckiego
Skierniewice 2003
Jan Chróścicki
  Chmielak Tomasz Udział w zawodach III stopnia XXX Olimpiady Historycznej.

 

Udział w etapie rejonowym IX edycji Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1922 – 1945 od traktatu ryskiego do układu poczdamskiego”

Janina Kamińska
  Jasińska Magdalena Udział w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym i zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej Sylwester Jasiński
  Majdański Michał Uzyskanie tytułu finalisty VIII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Uzyskanie tytułu finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.

 

II miejsce w eliminacjach centralnych International Competition on the European Union Pultusk School of Humanities.

 

Uzyskanie tytułu laureata konkursu Know America

organizowanego przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie I Fundację Wspomagania Wsi.

 

Zwycięsca jedyny z Polski Konkursu towarzyszącego projektowi DiaNE – Dialog z Nową Europą na najlepszą wypowiedz dziennikarską nt. „Czy Uniia Europejska potrzebuje Konstytucji”

Anita Woźnica
  Szpakowski Michał Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej Janina Kamińska
 

Słomińska Irena

Kuleszo Eleonora

Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXXV Olimpiady Języka Rosyjskiego Elżbieta Krzak
  Chruślińska Dorota Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXVIII Olimpiady Języka Angielskiego Jolanta Król
 

Lipiński Marcin

Nasiłowska Dominika

Wyróżnienie w zawodach II stopnia XI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Anita Woźnica

Janina Kamińska

  Lewicki Tomasz Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej

 

Udział w etapie rejonowym IX edycji Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1922 – 1945 od traktatu ryskiego do układu poczdamskiego”

 

Bardzo dobry wynik w Międzyrodowym Konkursie Matamatycznym „Kangur 2004” w kategorii STUDENT

 

Udział w finale II Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołe Finansów i  Zarządzania w Siedlcach

Anita Woźnica

Adam Owczarczyk

Renata Zubkowicz

  Karasek Anna Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej

 

Udział w zawodach II stopnia XXXIVOlimpiady Literatury i Języka Polskiego

Sylwester Jasiński

Anna Kublik

  Guzik Szymon Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej

 

Udział w II etapie VIII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej Organizowanej przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Szczecińskiego

Janina Kamińska
  Jastrzębska Hanna Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej.

 

Udział w finale diecezjalnym XIV Olimpiady Teologii Katolickiej

Janina Kamińska

Ks. Mirosław Sidoruk

  Stopczyński Arkadiusz Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej

 

Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2004”

Janina Kamińska

Celina Panasiuk

  Romul Monika Udział w zawodach II stopnia XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

Dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

Danuta Ułasiuk

Agnieszka Stec

  Wojciechowski Adam Udział w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

Udział w finale II Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i  Zarządzania w Siedlcach

Anita Woźnica

Renata Zubkowicz

  Rzążewski Paweł Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

 

Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2004”

Adam Owczarczyk

Celina Panasiuk

 

Borkowska Karolina

Szkopek Krzysztof

Celińska Justyna

Koper Daniel

Lasocki Mariusz

Niedziałek Aneta

Janowski Karol

Kąkol Barbara

Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Historycznej

Marcin Górzny Sylwester Jasiński

Janina Kamińska

Anita Woźnica

  Pawlonka Anna Udział w finale wojewódzkim XIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Bożena Surdyk
  Skoczek Natalia Udział w zawodach III stopnia Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki Dariusz Różański
  Sejbuk Anna Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Geograficznej i Neutologicznej.

 

Udział w finale Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Gospodarne nt. „Polska w Unii Europejskiej” organizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno – Gospodarcze „Mazowsze”

Marta Lipińska

Ewa Nowak

  Janiak Katarzyna Udział w zawodach II stopnia XXII Olimpiady Języka Łacińskiego Krystyna Szymańska
  Mikiciuk Ewa Udział w zawodach II stopnia XXXIII Olimpiady Biologicznej Renata Soczkiewicz
  Woźniak Magdalena Udział w zawodach II stopnia XXX Olimpiady Geograficznej i Neutologicznej. Danuta Jędrychowska
  Kamińska Anna Uzyskanie statusu finalisty zawodów centralnych II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Republice Federalnej Niemiec Woźnica Anita
  Boruc Emilia Udział w X Ogólnopolskim Konkursie Debat Szkolnych organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie

 

Udział w finale (V miejsce) II Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Sylwester Jasiński

Anna Owczarczyk

 

Tatkiewicz Witold

Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Adam Owczarczyk
  Wujek Adam Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Adam Owczarczyk
  Zieliński Daniel Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Adam Owczarczyk
  Sulej Paweł Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Adam Owczarczyk
 

Leszczyński Łukasz

Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

 

Udział w etapie rejonowym IX edycji Konkursu „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1922 – 1945 od traktatu ryskiego do układu poczdamskiego”

Adam Owczarczyk

Anita Woźnica

  Daniluk Grzegorz Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

Adam Owczarczyk

  Przesmycka Agnieszka Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

Adam Owczarczyk

  Boczrski Paweł Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Danuta Gaul
  Gadomski Przemysław Bardzo dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

 

Wybór na „Wspaniałego” Miasta Siedlce w X edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Teresa Nasiłowska
 

Konstańczuk Przemysław

Janowski Rafał

Korniluk Dominik

Bardzo dobry wynik w kategorii JUNIOR w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004”

Mieczysław Szysz

Agnieszka Stec

 

Pawluk Małgorzata

Kowalczyk Mateusz

Dobry wynik w kategorii STUDENT w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Adam Owczarczyk
 

Gziak Łukasz

Gomada Piotr

Dobry wynik (wyróżnienie) w kategorii JUNIOR w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2004” Agnieszka Stec
 

Sęktas Marek

Woźniak Joanna

Sopiel Michał

Kacprowicz Kamila

Tatarczak Anna

Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2004” Celina Panasiuk
  Zdanowski Piotr Udział w etapie ogólnopolskim konkursie Aliante 2004 organizowanym przez Stowarzyszenie Euro-Atlantyckie

 

Udział w X Ogólnopolskim Konkursie Debat Szkolnych organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Sylwester Jasiński
  Plichta Maciej Udział w X Ogólnopolskim Konkursie Debat Szkolnych organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości Sylwester Jasiński
  Sidorowicz Karol Udział w etapie ogólnopolskim konkursie Aliante 2004 organizowanym przez Stowarzyszenie Euro-Atlantyckie Sylwester Jasiński
 

Bielińska Beata

Gadomski Piotr

Wyróżnienie w ogólnopolskim finale Iv Konkursu Historycznego „Polska Piastowska” organizowanego przez VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku Anita Woźnica
 

Czarnocka Agnieszka

Kowalska Izabela

Udział w finale Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Gospodarne nt. „Polska w Unii Europejskiej” organizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno – Gospodarcze „Mazowsze” Ewa Nowak
  Różańska Natalia Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2002/2003  
  Jaszczuk Małgorzata Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

II miejsce w VII Konkursie Piosenki Angielskiej SING’N’SAY IT IN ENGLISH’ 2003

 
  Zając Anna

Wyróżnienie w 13 Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej I Poezji Śpiewanej KAMIEŃ WIARY organizowanym przez Centrum Kultury I Sztuki w Siedlcach

I miejsce w XIII Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję „Zaduszki” organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Edyta Litewnicka-Żuk
  Głuchowska Joanna

II miejsce w Konkursie Recytatorski Poezji i prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Słowo – Dar i Tajemnica” organizowanym Przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

III miejsce w XIII Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję „Zaduszki” organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Danuta Ułasiuk
  Markiewicz Ewelina II miejsce w I Konkursie Recytatorskim Poezji Rosyjskiej organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia nauczycieli w Siedlcach Elżbieta Krzak
  Sułkowska Karolina Udział w XI Turnieju jednego Wiersza o Laur Plateranki organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu Danuta Ułasiuk
  Świderska Sylwia Wyróżnienie w X edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych Miasta Siedlce”  
 

Izdebska Katarzyna

II miejsce w eliminacjach rejonowych XII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowia i Stylu Życia

Jan Sokołowski
  Ilona Miasiak III miejsce w eliminacjach rejonowych XII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowia i Stylu Życia Jan Sokołowski
  Ługowska Katarzyna Udział w Konkursie „Przejrzystość życia publicznego w Polsce” organizowanym przez Collegium Civitas w Warszawie  
  Borkowska Aneta Udział w wystawie II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Grafika 2003” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie Grażyna Zatyka
 

Kamiński Andrzej

Jedlińska Martyna

Lipińska Paulina

Czarnocka Aneta

Szańkowska Monika

Udział w finale II Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach Anna Owczarczyk
 

Jasiński Andrzej

Udział w etapie ogólnopolskim VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej Ks. Mirosław Sidoruk
 

Zomkowska Lidia

Choromański Mateusz

Udział w etapie rejonowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej Ks. Mirosław Sidoruk
 

Gromada Anna

Soćko Alicja

Miszkiewicz Krzysztof

Finaliści XVI Olimpiady Filozoficznej Aneta Szostek
 

Waszczuk Michał

Strojek Jakub

Milarzuk Łukasz

Smoliński Emil

Kacprzyk Cezary

Skolimowski Tomasz

Bareja Kamil

Kniżewski Mateusz

Wróbel Grzegorz

Prekurat Grzegorz

Sobieszek Jacek

Dmowski Piotr

II miejsce drużynowo  w III Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Prusa w Koszykówce chłopców organizowanym przez Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie

 

II miejsce w Międzynarodowej Licealiadzie w koszykówce chłopców

 

II miejsce w ogólnopolskich rozgrywkach Era Liga Szkolna w koszykówce chłopców w etapie międzynarodowym

Piotr Szyszkowski
 

Radzikowska Joanna

Dmowska Izabela

Lange Justyna

Zięcina Marta

I miejsce drużynowo w Licealiadzie Szkół Średnich w pływaniu
Arkadiusz Misiak

Agnieszka Jastrzębska

 

Boruc Paweł

Dmowski Piotr

Łach Grzegorz

Kniżewski Mateusz

II miejsce drużynowo w Licealiadzie Szkół Średnich w pływaniu Arkadiusz Misiak
 

Chromiński Konrad

Kluczek Michał

Dylewicz Kacper

Bronisz Bartosz

Krasuski Artur

Krasuski Paweł

Stepnowski Wiesław

Sawicki Dominik

Tobota Marek

Zdanowski Piotr

Suracki Tomasz

V miejsce w Licealiadzie Szkół Średnich w piłce ręcznej chłopców

Agnieszka Jastrzębska
 

Jarocka Agnieszka

Brodowska Joanna

Podrażka Dorota

Stachowska Karolina

Romul Monika

Orchowska Paulina

Sulich Kamila

Maciejak Kinga

Redosz Małgorzata

Księżopolska Magda

Iwaniuk Katarzyna

Kruczyńska Natalia

Wyróżnienie w Licealiadzie Szkół Średnich w Cheerleader

Agnieszka Jastrzębska
 

Cepek Marta

Stosio Agnieszka

Lipnicka Aldona

Solczak Magdalena

Perycz Katarzyna

Stasiuk Ewa

Żurawska Beata

Bastikejt Justyna

Grzegrzółka Paula

I miejsce w Licealiadzie Szkół Średnich w koszykówce dziewcząt

 

III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorek w koszykówce

Arkadiusz Misiak

Arkadiusz Mazurkiewicz

 

Pióro Justyna

Roman Marta

IV miejsce debel dziewcząt w Licealiadzie Szkół Średnich Agnieszka Jastrzębska
  Zawadzki Kamil I miejsce rejonowo w Ogólnopolskim Turnieju  Bezpieczeństwa Motoryzacyjnego Jan Sokołowski
 

Wujek Adam

I Wicemistrz Polski w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach w Informatyce Młodzieży Szkolnej

 

Zespołowo Mistrz Polski w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach w Informatyce Młodzieży Szkolnej

Jan Chróścicki
2004/2005 Adam Wujek Finalista Olimpiady Fizycznej Celina Panasiuk
  Grzegorz Daniluk Finalista Olimpiady Fizycznej Celina Panasiuk
  Anna Tatarczak Uzyskanie tytułu laureata XXIX Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki Dariusz Różański
  Michał Majdański Uzyskanie tytułu finalisty XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

Uzyskanie tytułu laureata V miejsca w IX edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński

 

Uzyskanie tytułu finalisty zawodów centralnych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Wyższą Szkołę Humanistyczną w Pułtusku.

 

Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny org. przez UMK w Toruniu.

Anita Woźnica

Adam Owczarczyk

  Alicja Soćko Uzyskanie tytułu finalisty Olimpiady Filozoficznej

 

Udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Historycznej

 

Udział w zawodach II stopnia XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego

 

Stypendium Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Aneta Szostek

Anita Woźnica

Krystyna Szymańska

  Adam Wujek Uzyskanie tytułu finalisty LIV Olimpiady Fizycznej

 

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny organizowany przez UMK w Toruniu

 

Udział w finale Siedleckiego Turnieju Wiedzy Matematycznej

 

Uzyskanie tytułu  Mistrza Polski w Informatyce na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach organizowanych przez LOK pod patronatem MENiS

 

Udział w konkursie edukacyjno- fotograficznym „Wartości przyrodniczo-krajobrazowe Miasta Siedlec”

Krystyna Urban

Adam Owczarczyk

 

Grzegorz Daniluk

Uzyskanie tytułu Mistrza Polski w Informatyce na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach organizowanych przez LOK pod patronatem MENiS Jan Chróścicki
  Wojciech Ługowski Uzyskanie tytułu I Wicemistrza Polski w Informatyce na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach organizowanych przez LOK pod patronatem MENiS

 

Uzyskanie tytułu finalisty XXXI olimpiady Historycznej

Jan Chróścicki

Sylwester Jasiński

  Anna Kamińska Wyróżnienie w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Historycznej

 

Udział w finale III Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Anita Woźnica

Jacek Świrski

  Emilia Boruc Uzyskanie pozytywnego wyniku w zawodach II stopnia  XXXI Olimpiady Historycznej

 

Udział w zawodach II stopnia XII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Sylwester Jasiński
 

Marcin Lipiński

Udział w zawodach II stopnia XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce  i Świecie Współczesnym

 

Udział w zawodach II stopnia XII Olimpiady o Wiedzy o Prawach Człowieka

Anita Woźnica
  Paweł Rzążewski Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny org. przez UMK w Toruniu

 

I miejsce w grupie „Liceum Ogólnokształcącego” Siedleckiego Turnieju Wiedzy Matematycznej

Adam Owczarczyk
  Marek Sęktas Bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny org. przez UMK w Toruniu

 

Finalista Konkursu Fizycznego org. przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Politechnikę Warszawską – Wydział Fizyki

Mieczysław Szysz

Celina Panasiuk

  Andrzej Kamiński Finalista Konkursu Fizycznego org. przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Politechnikę Warszawską- Wydział Fizyki Celina Panasiuk
  Michał Sopiel Udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Historycznej

 

V miejsce w finale III Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej org. przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Siedlcach

Sylwester Jasiński

Jacek Świrski

 

Karolina Czmut

Anna Gorzelak

Karolina Jastrzębska

Adrianna Kruza

Magdalena Lipińska

Joanna Latoch

Aneta Nieomiełek

Anna Nowak

Gabriela Olszewska

Karolina Skolimowska

Arkadiusz Stopczyński

Jakub Samborski

Marek Tobota

Joanna Woźniak

Anna Zając

Udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Historycznej

Sylwester Jasiński

Janina Kamińska

Marcin Górzny

Anita Woźnica

  Mariusz Lasocki Udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Historycznej

 

Dyplom laureata Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX” org. przez ODN w Bielsku Białej

Janina Kamińska

  Magdalena Woźniak Udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Geograficznej

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Danuta Jędrychowska
 

Karol Mazurek

Paulina Urban

Michał Choromański

Katarzyna Wiak

Malwina Wysocka

Udział w zawodach II stopnia XXXI Olimpiady Geograficznej Marta Lipińska

Danuta Jędrychowska

  Michał Księżopolski Udział w zawodach II stopnia XXIX Olimpiady Języka Angielskiego

Jolanta Król

  Marlena Tchórzewska Udział w zawodach II stopnia XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego  
 

Natalia Skoczek

Joanna Różewska

Udział w zawodach II stopnia XXIX Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki Dariusz Różański
  Adam Wojciechowski Udział w zawodach II stopnia XLVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie współczesnym

Anita Woźnica

  Iza Hojna Udział w zawodach II stopnia Olimpiady Filozoficznej Aneta Szostek
  Piotr Olszewski Udział w zawodach II stopnia XII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka Sylwester Jasiński
  Michał Szubielski Udział w finale wojewódzkim XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Bożena Surdyk
 

Adela Niewińska

Damian Grabowski

Udział w etapie regionalnym XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

 

Udział w zawodach II Stopnia XXXLV Olimpiady Biologicznej

Bożena Surdyk
  Justyna Jodłowska Udział w etapie okręgowym XIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Jan Sokołowski
  Daniel Zieliński Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny organizowany przez UMK w Toruniu Adam Owczarczyk
 

Rafał Janowski

Marcin Miszczak

Radosław Daniluk

Witold Tatkiewicz

Paweł Król

Łukasz Leszczyński

Sylwia Jastrzębska

Katarzyna Chołost

Katarzyna Redesiuk

Michał Grodzicki

Piotr Woźnica

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny organizowany przez UMK w Toruniu Mieczysław Szysz

Adam Owczarczyk

Teresa Nasiłowska

Danuta Gaul

 

Tomasz Lewicki

Krzysztof Miszkiewicz

Martyna Ciulak

Paweł Łoza

Udział w finale Siedleckiego Turnieju Wiedzy Matematycznej Adam Owczarczyk

Danuta Gaul

 

Agnieszka Wiśniewska

Artur Fiuk

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” org. przez ODN w Bielsku Białej  
  Marta Gawinkowska I miejsce w województwie mazowieckim , 4 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie „English High Flyer” org. przez Łowcy Talentów- Jersz Wrocław Jacek Świrski
 

Piotr Godlewski

Mateusz Jakimiak

Udział w finale III Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej org. przez WSFiZ w Siedlcach Jacek Świrski
 

Maciej Roman

Adrian Kunowski

Rafał Borkowski

IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szachowych o Puchar Prezydenta Miasta Siedlec w Kategorii szkół Ponadgimnazjalnych  
 

Dorota Kaczmarzyk

Monika Palica

Udział w konkursie „Ślady PRL” org. przez Collegium Civitas” w Warszawie (PKiN)  
  Weronika Walęcik Udział w XI edycji Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” org. przez Prezydenta Miasta Siedlec  
 

Natalia Pniewska

Karolina Smółka

 Ewelina Szklarz

Udział w etapie diecezjalnym IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej Ks. Dariusz Żmuda
 

Magdalena Mroczek

Joanna Pietraszuk

Udział w wystawie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Impresje Mickiewiczowskie” Raubo
 

Anna Zając

 Gabriela Olszewska

 Joanna Głuchowska

Wyróżnienie w kategorii recytacji w XIV Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”

 

II wyróżnienie za pracę indywidualną „Życie codzienne na ziemi ciechanowskiej  w latach 1944-45 w konkursie historycznym „Codzienność w czasie przełomu  1944-45” zorganizowanym przez Fundację im. Stefana Batorego i Ośrodek Karta

 

Nagroda w III Konkursie Recytatorskim „Strofy o Siedlcach” organizowany przez CKiS w Siedlcach

 

I miejsce w II Konkursie Recytatorskim Poezje i Prozy Karola  Wojtyły – Jana Pawła II „Słowo-Dar i Tajemnica” organizowanym przez CKiS w Siedlcach

 

wyróżnienie w VIII Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji śpiewanej „Magiczny Teatr Słowa” organizowany przez MOK w Białej Podlaskiej

Anita Woźnica
 

Justyna Pióro

Agnieszka Zalewska

II miejsce drużynowo w tenisie stołowym na Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym Anna Jastrzębska
 

Katarzyna Skowron

Magdalena Solczak

Ewa Stosio

Paula Grzegrzółka

Justyna Bastigheit

Magdalena Czyżkowska

Katarzyna Perycz

I miejsce drużynowo w koszykówce w Międzypowiatowej Licealiadzie Arkadiusz Misiak
 

Agnieszka Stosio

Beata Żurawska

Małgorzata Lewicka

Aleksandra Błaszczyk

Marta Cepek

Justyna Stefaniuk

Paulina Chacińska

Izabela Hojna

Paulina Czerepińska

III miejsce drużynowo w koszykówce dziewcząt w Międzypowiatowej Licealiadzie Arkadiusz Misiak
 

Piotr Gromada

Janusz Dobrowolski

Dominik Korniluk

Krzysztof Osiak

II miejsce w siatkówce na szczeblu miejskim w Turnieju z okazji "Dni Siedlec" Elżbieta Gołębska
 

Kamila Niedziałek

Katarzyna Rozbicka

Martyna Dziak

Marlena Igańska

III miejsce w siatkówce na szczeblu miejskim w Turnieju z okazji "Dni Siedlec" Elżbieta Gołębska
 

Mateusz Bal

Michał Koryciński

Krzysztof Kondracki

Maciej Kotwicki

Sebastian Gumiński

Łukasz Mikołajczuk

Mateusz Misiak

II miejsce w koszykówce chłopców na Licealiadzie Międzypowiatowej Arkadiusz Misiak
  Adam Wujek Mistrz Polski w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Informatyce
Warszawa 2004
Jan Chróścicki
  Grzegorz Daniluk I Wicemistrz Polski w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Informatyce
Warszawa 2004
Jan Chróścicki
  Adam Wujek
Grzegorz Daniluk
Mistrz Polski  w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach  Młodzieży Szkolnej w Informatyce
Zespół okręgu mazowieckiego
Warszawa 2004
Jan Chróścicki

 

► Wyszukiwarka ◄

► "85 lat Prusa" ◄
► Kalendarz ◄

► LAI Infobox ◄


Lokalna Akademia Informatyczna


Prowadzimy nabór na 1 sem.


Umożliwia zdobycie umiejętności informatycznych przez młodzież i dorosłych. W ramach LAI jako pierwsza powołana została Akademia Sieciowa CISCO.


Absolwenci kursu Cisco uzyskują umiejętności projektowania, zakładania, serwisowania i obsługi lokalnych sieci komputerowych. Są oni w pełni przygotowani do podjęcia pracy na stanowiskach administratorów sieci lokalnych, techników serwisu itp. Absolwenci, którzy ukończą szkolenie, mają możliwość uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco CCNA, będącego przepustką do podjęcia pracy w dziedzinie sieci komputerowych w Polsce i na świecie. Egzamin CCNA jest płatny i przeprowadzany tylko w ośrodkach Prometric Testing Centers. Ośrodki takie znajdują się w wielu miastach Polski, np. w Warszawie, Łodzi i Białymstoku. Pełny cykl szkolenia obejmuje 280 godzin zajęć podzielonych na 4 semestry po 70 godzin. Zajęcia są prowadzone przy pomocy nowoczesnych technik nauczania z wykorzystaniem interaktywnych lekcji multimedialnych. Każdy uczestnik kursu przechodzi intensywne szkolenie praktyczne w laboratorium sieciowym.


[Więcej informacji ...]

► Reklamy ◄



Oficjalna strona Siedlec

   Maciej Dudek&Jan Chróścicki. Wszelkie prawa zastrzeżone.